Marketing

Marketing

Jsme připraveni Vás maximálně podpořit ve Vašem podnikání.

Součástí školení jsou rovněž základy marketingu služeb jako neodmyslitelná součást řízení kosmetického salonu v tržním prostředí. Nezáleží na tom, zda podnikáte v malém, či velkém městě, všude se setkáte jak s přímou, tak nepřímou konkurencí. Důležité je nalézt svou konkurenční výhodu.

Dozvíte se, jak uspokojit potřeby Vašich klientek, jak získat nové a jak udržet ty stávající. Předáme Vám řadu rad a osobních zkušeností, díky nimž zvýšíte prestiž svého salonu a dostanete se do povědomí široké veřejnosti. Naučíme Vás komunikovat se zákazníky a pečovat o ně.

Náplní marketingu je samozřejmě i cenová politika. Seznámíme Vás s cenovou strategií kosmetických služeb a jejím vlivem na Vaše klienty. Zdůrazníme význam kvality služeb pro Váš úspěch a zároveň vliv Vaší osoby jako poskytovatele služeb.

Neodmyslitelnou součástí marketingu je i místo, kde jsou služby poskytovány. Poradíme Vám, jak využít prostoru salonu k nenásilné propagaci.

Pro naše stylistky jsou připraveny exkluzivní marketingové materiály ve formě plakátů, letáků, instrukcí pro klientky, konzultačních formulářů, velkoformátových bannerů atd.

Ve spolupráci s naším grafikem je možno připravit jakékoliv individualizované reklamní materiály DIAMOND LASHES® pro Vaši propagaci.

Jsme kdykoliv k dispozici Vám pomoci s návrhem originální reklamní kampaně (inzerce, prezentační akce, veletrhy, PR články apod.)

TOP

O metodě Zdraví a bezpečnost Pro profesionály Stylistky