Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Otázky

Odpovědi

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Řasy DIAMOND LASHES® drží na přírodních řasách po celou dobu jejich růstového cyklu, tudíž permanentně. Je nutné je pravidelně doplňovat na řasy nově dorostlé (1 × za 3–5 týdnů).

Znamená nosit DIAMOND LASHES® nějaké omezení při běžných denních aktivitách?

Prodloužené řasy spíše šetří Váš čas, než aby Vás zatěžovaly přehnanou péčí o ně. Rozhodujících pro dokonalé spojení řas je prvních 24 hodin, kdy je nesmíte vystavovat nadměrné vlhkosti ani se jich dotýkat. Běžné denní aktivity poté provozujte bez omezení, pouze s přihlédnutím k instrukcím k péči o prodloužené řasy.

Kolik řas se má správně aplikovat na oko?

Neexistuje univerzální pravidlo, počet řas volí kvalifikovaná stylistka s ohledem na počet řas přírodních a jejich zdraví. DIAMOND LASHES® stylistka vždy aplikuje maximální množství řas v unikátním nenapodobitelném designu. V průměru lze aplikovat od 60 řas na každé oko, často však více než 100.

Musím dělat nějaké pauzy v nošení DIAMOND LASHES®?

Nemusíte. Metoda DIAMOND LASHES® přichází s novým, vylepšeným systémem aplikace a péče o prodloužené řasy, lze je nosit zcela bezpečně a permanentně.

Mám rovné řasy, je nutné podstoupit před aplikací trvalou na řasy?

Nikdy nepodstupujte trvalou na řasy před aplikací umělých řas! Došlo by ke zbytečnému poničení přírodních řas. DIAMOND LASHES® stylistka v případě potřeby natočí řasy speciální kulmou. Aplikované DIAMOND LASHES® již není třeba natáčet – drží tvar.

Mám světlé řasy, je nutné je předem obarvit?

Přírodní řasy není nutné předem jakkoliv barvit (i když to může být vhodné). Adhezivum i aplikované řasy jsou černé, což má zásadní efekt na výsledný tmavý vzhled. Aplikované řasy již nelze nikdy dále barvit.

Jak dlouho trvá aplikace plného setu?

Profesionálovi trvá aplikace kompletního setu do 2 hod. Vše záleží na zkušenostech stylistky a náročnosti celé práce.

Mohu si řasy prodloužit sama doma?

Ne, samoaplikace DIAMOND LASHES® není možná. Jedná se o velmi náročnou profesionální kosmetickou proceduru.

Mám řídké řasy, dají se zahustit?

Samozřejmě, v tom je přece kouzlo DIAMOND LASHES®. Nejedná se pouze o prodloužení, ale zejména o zahuštění a tvarování řas. Stylistka vhodně kombinuje až 4 různé tloušťky řas a tím docílí perfektně plného vzhledu.

Nevypadají mi mé vlastní řasy?

Pokud budete navštěvovat vždy certifikovanou DIAMOND LASHE®S stylistku a budete o řasy řádně pečovat, ručíme za naprostou bezpečnost aplikace pro Vaše přírodní řasy.

Z jakého materiálu jsou řasy vyrobeny?

Umělé řasy jsou vyrobeny ze syntetického polymeru. Jen tak lze docílit dokonalého tvaru, pružnosti, lesku a barevné stálosti řas. K prodlužování se nepoužívají lidské řasy ani zvířecí chlupy, jak je mylně uváděno.

Nebudu mít těžká víčka?

Umělé řasy jsou ultralehké a na očích je v žádném případě necítíte. Přirozený pocit při nošení, to je pro DIAMOND LASHES® charakteristické.

Přišla jsem o vlastní řasy, mohu si nechat aplikovat DL?

Ne, DIAMOND LASHES® je možné aplikovat pouze na vlastní řasy klientky.

Mohu si vybrat, jaké řasy mi budou aplikovány?

Stylistka vede s klientkou velmi podrobnou konzultaci před samotnou aplikací. Přání klientky jsou konfrontována s bezpečnostními pravidly a výsledkem je unikátní design řas DIAMOND LASHES®, který splní i ta nejnáročnější očekávání klientek, a zároveň v žádném případě nepoškodí přírodní řasy.

Mohou se prodloužené řasy líčit?

DIAMOND LASHES® již nebudete muset nikdy líčit, to je jejich hlavní výhodou. Používání řasenky nedoporučujeme pouze z důvodu zbytečného mechanického namáhání spojů při líčení a odličování. Pokud si přesto přejete příležitostně Vaše řasy líčit, můžete použít jakoukoliv Vaši oblíbenou řasenku (vyjma voděodolné). Není nutné pořizovat speciální řasenku pro prodloužené řasy.

Jak mám postupovat při odličování?

Nepotřebujete žádné speciálně formulované odličovače na prodloužené řasy. Ideální je použití odličovací pěny (dle Vašeho typu pleti a používané kosmetiky) – řasy navlhčete, jemně promněte prsty s pěnovým přípravkem a opatrně smyjte vodou. Vyvarujte se použití univerzálního odličovače na prodloužené řasy, který může být zcela nevhodný pro Váš typ pleti a citlivé oční okolí. Vyvarujte se použití odličovacích přípravků na bázi oleje (dvousložkové odličovače, oleje, mléka apod.). Nikdy nepoužívejte k odličování vatové tampony nebo tyčinky, vlákna by se mohla zachytit za spoje řas.

Dají se DIAMOND LASHES® nějak zdobit pro zvláštní příležitosti?

Existuje nespočet možností, jak udělat Váš pohled ještě atraktivnějším. DIAMOND LASHES® jsou dodávány ve 12 barvách, které lze libovolně kombinovat. Odlesky krystalů Swarovski nevtíravě upoutají pozornost Vašeho okolí. Zcela unikátní je použití kosmetických glitrů a vytvoření mrazivě třpytivého efektu. Vaše DIAMOND LASHES® budou vypadat úchvatně pro jakoukoliv příležitost.

Je aplikace DIAMOND LASHES® bolestivá?

Naopak, ošetření je velmi příjemné a relaxační.

Potřebuji nějaké speciální produkty pro péči o DIAMOND LASHES®?

Na rozdíl od alternativních metod DIAMOND LASHES® nevyžaduje používání speciálních produktů. Již žádné skryté investice do řasenek, odličovačů a ochranných bází. Řasy DIAMOND LASHES® drží i bez těchto podpůrných prostředků a Vy můžete používat svou oblíbenou řasenku, odličovací přípravek pro Váš typ pleti a nezatěžujete řasy nadbytečnou chemií.

Kolik zaplatím, pokud svěřím své řasy do péče DIAMOND LASHES®?

Velmi záleží na lokalitě salonu a zkušenostech stylistky. Doporučená cena (nikoliv závazná) plného setu je 3 000 Kč. Pravidelné doplňování, které je nutné každých 3 až 5 týdnů, je účtováno zpravidla dle počtu aplikovaných řas a pohybuje se od 350 Kč.

Jak poznám, že osoba prodlužující řasy je dostatečně kvalifikovaná?

Naše stylistky Vám ochotně poskytnou bezplatnou konzultaci. Ujistěte se, zda Vaše stylistka prošla odborným školením a vlastní originální certifikát. Informujte se, zda jsou k práci používány originální testované produkty. Nechte si předložit fotografie před a po prodloužení. Spoje umělých a přírodních řas by měly být neviditelné. Na řasách by neměly být žádné žmolky, výsledek musí být naprosto čistý, k nerozeznání od přírodních řas.

Je možné DIAMOND LASHES® odstranit?

Samozřejmě, syntetické řasy lze profesionálně, zcela bezpečně a bezbolestně odstranit pomocí speciálního přípravku během několika minut. Nikdy se nepokoušejte prodloužené řasy odstranit sama a svěřte se do rukou proškolené stylistky.

Prodlužují se i spodní řasy?

Řasy na spodním víčku se standardně neprodlužují. Důvodem je, že v této oblasti řasy jednoduše nedrží a po několika dnech samovolně spadají. Spodní řasy lze líčit řasenkou, která Vám nejlépe vyhovuje.

Jsou prodloužené řasy vhodné pro nositele kontaktních čoček?

Ano, DIAMOND LASHES® mají velmi kladný přínos pro nositelky kontaktních čoček. Klientky se již nemusejí líčit, a čočka tak není zanášena drolícím se make-upem (způsobujícím častá podráždění), prostředí oka je nebývale čisté. Jediným omezením je nutnost odložit čočky při aplikaci řas.

Mám řasy prodloužené jinou metodou, a nejsem spokojena. Jak mohu přejít k DIAMOND LASHES®?

Dostavte se na konzultaci k naší stylistce, která zhodnotí stav prodloužených řas a rozhodne, jaký bude další postup. Ve většině případů je nutné nekvalitní materiál z řas zcela odstranit a řasy poškozené neodbornou aplikací nechat zregenerovat. Nenaléhejte na stylistku s požadavkem okamžitého prodloužení a respektujte prosím nutnost ozdravení Vašich řas.

V čem jsou DIAMOND LASHES® odlišné?

Používáme adhezivum, které je odolnější a pružnější než jiné produkty, a proto naše řasy opravdu permanentně drží (naše metoda tudíž není semipermanentní).
Díky spolupráci s odborníky z celého světa jsme byli schopni vyvinout naprosto originální design aplikace DIAMOND LASHES®, který zaručuje dokonalý vzhled po celou dobu mezi jednotlivými doplněními.
Máme nejširší sortiment syntetických řas, který nám dovoluje vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům našich klientek.
Díky opravdu náročnému školení, které naše stylistky podstupují, se můžeme zaručit za jejich výsledky.
Stylistky DIAMOND LASHES® umějí aplikovat maximum řas na oko (často 100 a více) a jsou schopny prodloužit řasy křivě rostlé, aniž by zvýraznily defekt.

Odkud značka DIAMOND LASHES® pochází?

DIAMOND LASHES® je ochrannou známkou registrovanou v České republice a majetkem fyzické osoby se sídlem v ČR. Unikátní know-how skryté za tímto názvem vznikalo po dlouhou dobu ve spolupráci s profesionály z celého světa (profesionální kosmetičky, stylistky, zdravotní sestry, lékaři, výzkumní pracovníci a mnoho dalších). Sortiment je složen z unikátních produktů, které byly vyvinuty a jsou vyráběny exkluzivně pro značku DIAMOND LASHES® v zemích EU a východní Asie. Veškeré produkty jsou ve shodě s nejpřísnějšími požadavky legislativy zemí EU a ČR.

Proč se stal právě diamant Vaším symbolem?

Symbolika diamantu přesně vyjadřuje charakter DIAMOND LASHES®.

  • Jedná se o nejtvrdší známý přírodní nerost – vyjadřuje pevnost, odolnost a trvanlivost spojů řas DIAMOND LASHES®.
  • Vyskytuje se ve všech barevných modifikacích – i s DIAMOND LASHES® lze vytvořit nespočet barevných variant.
  • Řasy DIAMOND LASHES® jsou lesklé, obdobně jako pečlivě vybroušený diamant.
  • Jen diamanty vykazující naprostou čistotu mohou být užity v klenotnictví – vystihuje kvalitu materiálu DIAMOND LASHES®.
  • Broušení diamantů je umění i věda zároveň, stejně tak jako precizní práce našich stylistek. I když jsou techniky broušení diamantů známé stovky let, jsou neustále zdokonalovány – DIAMOND LASHES® je nová, vylepšená metoda prodlužování a zahušťování řas procházející permanentním vývojem.
  • Diamant je symbolem luxusu a výjimečnosti. Přestože existuje řada napodobenin, je nenahraditelný – podobně jako DIAMOND LASHES®.
TOP

O metodě Zdraví a bezpečnost Pro profesionály Stylistky