Profesionalita

Profesionalita

DIAMOND LASHES® jsou určeny výhradně k profesionálnímu použití!

Jsou aplikovány důkladně proškolenými stylistkami certifikovanými k použití technik a produktů DIAMOND LASHES® na přírodní řasy klientek. Pro ověření, že Vaše stylistka prošla školením na nejvyšší úrovni, si vyžádejte předložení certifikátu, případně nás osobně kontaktujte e-mailem.

Pouze stylistky, které prošly úspěšně intenzivním školením DIAMOND LASHES®, mají nárok na odebírání a používání našich špičkových produktů (zejména adheziv). Z důvodu obrovských rozdílů v kvalitě školení dostupných na trhu bylo rozhodnuto o zamezení prodeje produktů DIAMOND LASHES® osobám proškoleným v jiných kurzech. Ty musejí prokázat svou profesionalitu v rámci individuálního přeškolení, ve kterém jsou zasvěceny do správné aplikace.

V rámci školení se nevyučuje pouze samotný princip prodlužování. Téměř polovina času je věnována podrobnému teoretickému zasvěcení do anatomie oka a očního okolí (včetně jejich onemocnění), hygienických požadavků kosmetické péče a zejména bezpečnosti této náročné aplikace.

Profesionálové DIAMOND LASHES® se ve svém oboru neustále vzdělávají a jsou vždy první, kteří přijímají inovace vyvinuté v tomto průmyslu krásy.

DIAMOND LASHES® stylistky jsou v rámci konzultace schopny zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se oboru jejich činnosti. V případě jakýchkoliv nejasností mají neustálou podporu našich školitelů, kteří jsou vždy připraveni řešit jakýkoliv problém.

Chráníme tak Vás, konečné klientky, před případným poškozením neodbornou aplikací.
Díky těmto opatřením jsme schopni zajistit špičkovou úroveň práce a zejména její bezpečnost u všech našich stylistek.

TOP

O metodě Zdraví a bezpečnost Pro profesionály Stylistky